Penziony v Innerkrems

Ubytování v Innerkrems v klidném prostředí a umístěné do méně frekventované budovy s rodinným zázemím. Přesně toto Vám nabídnou penziony v Innerkrems. Většina penzionů v Innerkrems se od hotelů v Innerkrems liší svojí velikostí a množstvím pokojů, přístupem personálu a také umístěním, které je často směrováno na periférie Innerkrems.
Řadit dle:


8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

1. Chalet Innerkrems 1 

Foto: Chalet Innerkrems 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Chalet Innerkrems 1, boasting barbecue facilities, is situated in Innerkrems, 300 metres from Zechnerhohe and 500 metres from Ubungslift 1. Guests staying at this chalet have access to free WiFi. The chalet features a TV and 4 bedrooms.


2. Chalet Innerkrems 2 

Foto: Chalet Innerkrems 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Chalet Innerkrems 2 offers accommodation in Innerkrems, 300 metres from Zechnerhohe and 500 metres from Ubungslift 1. This chalet provides barbecue facilities as well as a garden.


3. Sonnenhanghütte 

Foto: Sonnenhanghütte
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
91 %

Sonnenhanghütte se nachází v údolí Innerkrems a je obklopen turistickými a cyklistickými trasami. Nabízí 4 ložnice a zahradu s grilem. V těsné blízkosti najdete sáňkařskou dráhu.

Pokoje

Prázdninový dům
osob80 - 125 EUR za noc

4. Glanzerhütte 

Foto: Glanzerhütte
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
97 %

Glanzerhütte se nachází na slunném a odlehlém místě v údolí Innerkrems, 2 minuty jízdy od nejbližší sjezdovky a nejbližší restaurace v zimním středisku Innerkrems. Rustikální rekreační dům má satelitní TV a terasu s grilem.

Pokoje

Prázdninový dům
osob80 - 125 EUR za noc

5. Apartment Almhaus Innerkrems 

Foto: Apartment Almhaus Innerkrems
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Almhaus Innerkrems se nachází ve středisku Innerkrems, 1,5 km od lyžařského vleku Doppelsesselift Blutige Alm a 1,6 km od lanovky Sesselbahn Grünleitennock.


6. Zirbenhof 

Foto: Zirbenhof
Pokojů: 27
Hodnocení hostů
88 %

Zirbenhof se nachází ve městě Innerkrems, 1,6 km od lanovky Doppelsesselift Blutige Alm a nabízí dětské hřiště a lyžárnu. Na místě je restaurace. Hosté mohou využívat soukromé neplacené parkoviště.


7. Pension Waltraud 

Foto: Pension Waltraud
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
85 %

Pension Waltraud se nachází 900 metrů od lyžařského areálu Innerkrems-Grünleitennock a 10 minut jízdy od dálnice A10 a Kremsbrücke. Na hosty zde čeká sauna, terasa a gril.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby70 - 70 EUR za noc
Rodinný pokoj
osoby105 - 105 EUR za noc

8. Gasserhütte 

Foto: Gasserhütte
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

Gasserhütte se nachází na vrcholu malého kopce na okraji Kremsbrücke v korutanském pohoří Nockberge, jen 1 minutu jízdy autem od lyžařského areálu Innerkrems.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osob70 - 70 EUR za noc
Apartmán se 2 ložnicemi a balkonem
osob67 - 70 EUR za noc
Dům s 5 ložnicemi
10 osob140 - 160 EUR za noc

8 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 8 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: